| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor,ati cumparat parfumul "Truth or Dare",lansat de Madonna in urma cu cateva luni? A fost lansat si in Romania, insa nu il gaesc in orasul meu. Cum e?:X

1 răspuns:
| faramatania a răspuns:

Http://apa-de-parfum.pricer.ro/......-for-women

Parfumul Madonnei cu note de gardenie, tuberoze, vanilie, ambra, mosc si ulei esential de neroli (extras din florile de portocal amar).
"Mereu am fost obsedata de parfumuri si de-a lungul timpului mi-am dorit sa creez ceva personal, care sa ma reprezinte, dar care sa placa si altora. Ceva clasic, etern si, in acelasi timp, modern", a declarat Madonna despre primul ei parfum personalizat.

"Cea mai veche amintire pe care o am despre mama mea este parfumul ei. Il port cu mine pester tot. Mirosea a gardenii si tuberoze, o combinatie care emana feminitate si mister. Am vrut sa recreez acel miros, dar, in acelasi timp, am vrut sa aiba ceva nou si proaspat", a marturisit Madonna.
Iar eu simt că n-ar mai fi nimic de adăugat, a spus ea tot.