| Poinsettia a întrebat:

Fetelor, ati incercat crema hidratanta Nivea Pur and Natural?
Adica asta http://www.nivea.ro/......anta-de-zi
Ce impresie v-a lasat?

Răspuns Câştigător
| KiSs_2310 a răspuns:

Eu am folosit-o si este buna. Da rezultate foarte repede facandu-ti pielea foarte fina. Este potrivita pentru orice fel de piele, mai ales pentru cea sensibila si pentru orice ten. Dar trebuie, mai intai sa nu ai alergie la ea. Citeste ingredientele si vezi daca esti alergika. Daca nu sper s-o folosesti cu placere.

1 răspuns:
| Lora a răspuns:

Gama nivea si Dove mai nou si Syoss mi se par cele mai bune din Romania la ora actuala