| Nikutzaaaa a întrebat:

Fetelor cine se confrunta cu asa probleme ca parul(puful) in exces pe fata, nu zic de buza de sus, dar si barbie, si obraji, buza de jos? Ce metode aveti voi de a-l inlatura?

Răspuns Câştigător
| TokyoGirl a răspuns:

Nikutza sti ca puful acesta nu va mai fi nu? Este o proplema pe care o sa o ai pana in jur de 16 ani.Eu am avut si acum am 18 si nunmai am nimic.

5 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Buna xD
Incearca sa folosesti benzile de ceara iar daca ai puf mai inchis la culoare incearca sa il decolorezi.

| EnVogue a răspuns:

Cea mai buna solutie, la fel cum a zis Ramona, este ceara. Daca folosesti constant ceara o sa iti creasca tot mai rar. Daca vrei o solutie pe termen lung, apeleaza la epilarea definitiva. Pt. mai multe detalii despre epilarea definitiva poti sa citesti aici: http://epilare-definitiva-cluj.com/ :-)

| DevilLife a răspuns:

Eu ma pensez.Am puf pe post de mustacioara si ma pensez o data pe saptamana.Sau poti sa mergi la un salon de infrumusetare si sa te faci cu ceara ca tine mult mai mult.

| Nikutzaaaa explică:

Da, dar deja am trecut de 16 si totusi il am. si e fffff deranjant!

| Arekandera a răspuns:

Incerca ceara depilatoare