| Nume6 a întrebat:

Fetelor, creioanele de ochi clasice care se ascut cu ascuţitoarea... expiră?

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Unii zic că ar expira in cca 2 ani. Dar expiră in sensul că vârful se va rupe mereu si nu il mai poți folosi.

| LPCTSTR a răspuns:

Nu expira, ci se usuca.

| JicaContra a răspuns:

Cred ca, dat fiind faptul ca nu e de fapt carbune ci, ceva moale, in timp se usuca, care e un echivalent al expirarii

in orice caz am auzit de o solutie sempermanenta cu tatuaj in loc de creion... daca te intereseazawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,am folosit si eu.