| ElenaGhilbert a întrebat:

Fetelor, daca ati avea parul lung (cam pina la fund) ce coafuri ati practica?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il am :x
Dreaduri temporare
Ondulat
Drept
Coada de cal
Codite :)) africane impletite
Mai este si asta, nu tiu cum se numeste :
https://www.google.es/......ps?/search

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ceva vreme urmaresc o tipa pe Youtube care publica destul de des filmulete cu diverse coafuri. Sunt relativ simple si le faci intr-un timp scurt. Iti dau canalul ei si gasesti acolo filmulete.

https://www.youtube.com/user/LuxyHair

| Kenya a răspuns:

Http://www.brides.com/......-pucci.jpg asta imi fac cel mai des si imi place enorm.

| lovecats123 a răspuns:

Eu am parul pana la fund.La scoala imi fac coada de cal, coc, coada impletita (intr-o parte), impletitura oase de peste (sau coada de peste sti tu), uneori il las desprins si imi prind doar cu o clama bretonul in spate, impletitura in jurul capului, spic si uneori mai adaug cate un detaliu mai special la aceste coafuri gen impletitura sub coada, coc in forma de fundita.La petreceri si ocazii speciale merg de obicei la coafor sa mi-l ondulez oricum sunt multe videouri cu tot felul de coafuri.Cand ies in oras, undeva cu prietenii imi las parul desprins si ma dau cu placa..La plaja imi fac un coc lejer.

| Ungureanu_Magdalena_1997 a răspuns:

Pai impletituri happy imi plac foarte mult! Un spic sau coada de peste, coc, sunt multe modalitati de a-ti coafa parul, dar cel mai usor pentru mine este sa-l ondulez happy