| Oanna_9560 a întrebat:

Fetelor.happy Dati'mi si mie cateva idei de coafuri pentru scoala va roog happy

fundita cele mai bune :*

Răspuns Câştigător
| Chocolate_2137 a răspuns:

Pai ai putea sa iti indepti parul, asta cred ca o faci deja, sau niste bucle lejere.ai putea sa il tapezi, sau o coada ridicata sus, un spic.iti poti face codite impletite sa stai cu ele o noapte dupa ce faci baie si a 2-a zii sa le desfaci si sa iti lasi parul asa... sper ca te-am ajutat pup

2 răspunsuri:
| Ana01_6575 a răspuns:

Eu as alege sa ma dau cu placa (daca e lung), daca e medium las face intr-o coade sus si daca ar fi scurt l-as lasa pe spate. Sper ca team ajutakisskiss.