| Alison95 a întrebat:

Fetelor, de la ce firme va luati cosmetice? ( in afara de avon si oriflame)

Răspuns Câştigător
| karrry9999 a răspuns:

Essence,lady's si cosmetice din kendra si douglas gen rimmel, maybelline, astor etc.

14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Olay,farmec si nivea si maybelline

Răspuns utilizator avertizat
| Fragile a răspuns:

Lady's,Wet'n wild, Rimmel london.Maybelinne,Nivea.

| Kasia a răspuns:

L'oreal,maybelline,rimmel london, nyx

| kx123 a răspuns:

Lady's si Elf.

| Alison95 explică:

Muultumesc, sunteti dragute! v-am dat votuuri

| dydu01 a răspuns:

De la Lady's si FM. Sper ca te-am ajutat!winking

| Hikarie a răspuns:

Mac, Shiseido, Lancome, YSL, Urban Decay, NYX si cateodata l'Oreal sau Maybelline.

| StarGirl a răspuns:

Buna!
Eu folosesc cosmetice de la Sephora si sunt foarte multumita.
Sper ca te-am ajutat!

| byby54 a răspuns:

Yves Rocher...sau du-te la Pephora sa-ti iei cate ceva ...sau la Douglas sunt produse de foarte buna calitatewinking

| Frutella a răspuns:

Buna! Eu folosesc cosmetice de la Yves-Rocher, Elmiplant (produsele pentru intretinerea fetei, gatului, decolteului) si Nivea. Tu?

| Concu_Denisa_1975 a răspuns:

Lady's

| adreiaandreiuta22 a răspuns:

Elf tongue