| RibbellaaInk a întrebat:

Fetelor! Se mai poarta codite de par impletite? cu multa ata de aia colorata? dar nu codite..doar una...sau doua se mai poarta? funda!

Răspuns Câştigător
| KhaleesiD a răspuns:

Buna! Sincer nu sunt sigura daca se poarta ata colorata, dar parul impletit este foarte popular. Dar eu zic ca daca tie iti sta bine si iti place sa porti atele colorate in par, atunci poartale. Cine stie, poate aceasta moda va pleca de la tine si peste 1-2 luni vei vedea fete pe strada cu ate colorate in par. tongue happy

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, se poarta. Chiar acum am vazut la "Vocea Romaniei" ca Loredana era toata numai codite.

| KateMiddleton a răspuns:

Daca iti plac poarta-le.Mie tot imi plac.Te temi ca cineva sa-ti spuna ca esti demodata? Sa nu-ti pese niciodata de parerea altora.Prindeti fundite si fii asa cum esti!
Bafta! Funda?

| Iamnotme a răspuns:

Da, eu am mai vazut la fete happy

| ZuZuLiNka a răspuns:

Desigur ca se mai poarta..si in orice caz daca tie iti place nu trebuie sa tii cont de parerile altora

| SiaAnastasia a răspuns:

Nu sunt sigura daca se mai poarta colorata. Eu port la scoala doua codite impletite, dar sunt simple, facute de mama.

| 123jojo123 a răspuns:

Da se mai poarta ori la spate una impletita subtire si cu restul parului prins in coada e cal sau pe parul neprisdepinde de tine. Funda?

| Alinutza200 a răspuns:

Sigru ca da mai ales daca tie iti plac si daca iti stau bine poti puta orice!

| yasminaradu a răspuns:

Nu, nu se mai poarta, daca ai parol lung poti sa il prinzi coc sau poti sa-l prinzi intr-o coada.