| cristina93 a întrebat:

Fetelor va place fashion? (ce intrebare laughing stiu ca va place) cum va imbracati de obicei? vreau sa imi diversific garderoba. In perioada asta eu ma imbrac asa: trench(gri inchis love struck mi-a placut mult), esarfa (o culoare cat mai stridenta, roz, mov), jeans sau pantaloni colorati, rosii, verzi(si imi iau o esarfa de aceiasi culoare cu pantalonii), si cizmulite scurte gri si negre. Asa ma imbrac eu. Voi cum va imbracati?

Răspuns Câştigător
| pisicutza18 a răspuns:

Hmmm....si eu am trench gri inchis.esarfa cu mai multe nuante de mov...si port blugi....pantalonii colorati ma duc cu gandul la vara sau primavara de obicei atunci ii port.am cizmulite negre scurte din piele intoarsalaughing ne potrivim amandoua.
imi plac mult puloverele lungi(si nu neaparat)purtate cu colanti sau blugi strimti...vin bine:X:X

7 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

In momentul de fata sunt imbracata in. blugi simpli, ghete albe fara toc si pulovar tricotat gri lung, destul de gros.
si cand vreau sa fiu mai eleganta optez pentru cizme cu toc, jacheta eleganta tip clopot si blugi si esarfa. cand este mai cald: colanti, o bluza sau pulovar mai lumg si cizmulite si esarfa.

| cristina93 explică:

Eu de obicei raman constanta la culori laughing adica am tiparul meu, ma imbrac in culorile care imi plac mie nu in cele care "se poarta". Imi place alb, negru, gri, roz pal, bleu bebelus, galben pai (nu prea tipatoarelaughingpentru ca pe vremea asta, in peisaj de toamna nu mi se pare potrivit, vara de poarta culorile indraznete) Si mie imi place rosulove struck

| cristina93 explică:

Pisicutza18 chiar ne potrivim laughing si mie imi plac ploverele lungi, cele tricotate love struck, cu blugi simpli, nu imi plac cei cu multe buzunare si foarte incarcati, imi plac blugii bleomarin, gri sau bleu love struck

| cristina93 explică:

Eu inainte aveam o manie pentru cei albastrii cu cusatura groasa pe marginehee hee ceva in gen cei din import, italienesti. Acum sunt multumita de "teancul" de blugi pe care il am laughing. Ador ploverele tricotate love struck Ma bucur ca avem acelasi stil vestimentar love struck putem sa ne mai dam idei una celeilalte.

| LiLlYAnNe a răspuns:

Ador fashion mai ales bluze rosii cu blugi inchisi.Acum moda e la un verde inchis si sur. Mie nu imi plac asa culori deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristina... cea care a dat raspunsul sunt eu de fapt... o prietena de-a mea a ramas logata si am dat raspunsul de pe contul eibig grinbig grin

nu mi vine sa credlaughingam aceleasi preferinte in privinta blugilor.inainte avem o manie pentru cei inchisi la culoare si nu prea gaseam. apoi au aparut cei gri si mi am luat:X...acum ai de unde alege.

| fashionfreak a răspuns:

Nu am o problema cu alegerea culorilor. Din punctul meu de vedere, cu cat mai "funky" cu atat mai bine. In garderoba mea se gasesc multe bluze cu decolteul la spate (mult mai sexy si deloc vulgar, dupa parerea mea), tricouri si bluze asimetrice (lasate pe un umar, cu maneca fluture), pantaloni cu talie inalta si foarte evazati si jeansi skinny, geaca neagra de piele si trenciuri sport. De asemenea, am o colectie impresionanta de esarfe, fulare si batice care nu lipsesc din tinute. Vreau sa-mi mai cmpletez garderoba cu "beanie hat", cizme peste genunchi si o fusta din dantela.