| Mirceadumb a întrebat:

Cum sa ma imbrac in club? merg in club peste 2 saptamani si vreau sa ma pregatesc.Eu m-am gandit la o pereche de jeans albatri mai inchisi cu cusaturile rosii, pantofi sport (arata ca un fel de tenesi dar daca te uiti mai atent sunt un fel de pantofi pe un gri inchis spre albastru care au sireturi rosi si o camasi bleu-maren inchis cu un papion de aceeasi culoare. in club m-am gandit sa bag camsa in pantaloni si sa ridic camasa pana la coate. Ce ziceti?

4 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Camasa afara din pantaloni in rest e bine, dar daca e frig ori te duci cu taxi ori iti iei si o geaca

| valentino52 a răspuns:

Foarte bine.dar eu iti recomand cu camasa bagata in pantaloni nu cum a zis cel de mai sus.

| Mirceadumb explică (pentru valentino52):

Exact asa m-am gandit si eu. intrebare: daca transpir, se vede pe bleumarin? cineva mi-a spus ca in club nu se poarta papion. e prea office. e adevarat?

| valentino52 a răspuns (pentru Mirceadumb):

Din contra cravata parca e prea office... daca clubul e unul elegant merge papion. pe bleumarin nu stiu daca se vede dar pe negru nu se vede..si nu se vede nici daca se sifoneaza camasa