| candycarrie a întrebat:

Fetelor, voi ce autobronzant folositi? Am auzit ca Dove este bun, puteti sa imi spuneti pretul? si alte sugestii daca aveti, sa rog. Specific ca am pielea de culoare destul de deschisa, deci am nevoie de sfaturi privind si ce tip de autobronzant sa folosesc(daca sa fie puternic, intelegeti voi ce zic, ma refer daca sa fie ft inchis la culoare).

3 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Eu iti recomand Lotiune autobronzanta Hegron Summertime http://atshopping.ro/product.php?id_product=104

| BlueEyes a răspuns:

Http://www.eva.ro/......-7792.html
Informeaza-te de aici;)

| Aliyaa a răspuns:

Cel mai bun autobronzant e Piz Buin chiar daca este mai scump isi merita bani, nu lasa urme, nu se ia pe haine si nu te bronzezi cu pete, obtii un bronz uniform iti spun din proprie experientalove struck il gasesti in Farmacii