| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor,voi de la ce firma folositi produse de make-up?
Spuneti un top 3 al produselor care v-au dezamagit si un top 3 al produselor care va plac.

14 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
De obicei nu prea cumpar de la Nivea, Avon si oriflame produse de make-up deoarece nu imi plac iar fieme care imi plac ar fi Yves Rocher, iubesc firma asta, are produse foarte foarte bune la pretuti foarte foarte mici, imi mai place si revlon, mai ales rujurile sunt extrem de bune si Make-up forever e de asemena o firma foarte foarte buna.

| Kasia a răspuns:

Top 3 produse care m-au dezamagit

1. Avon
2. Oriflame
3.Astor

Top 3 produse care imi plac

1.Nyx
2.L'oreal
3.Maybelline

tu?:*

| xLove a răspuns:

Firma de produse care imi plac:
1. Avon ( Au in reviste aromele produselor, si stiu cat de cat ce comand. Au produsele foarte bune, mai ales cele de make)
2. E.L.F(Au oferte foarte bune, si preturile sunt destul de mici.)
3. Oriflame ( Uneori mai iau si de-aici, dar nu prea ma incanta produsele.)

Firme care m-au dezamagit:
1.Playboy ( Mai demult foloseam produsele lor, mai ales deodorantele, si eram foarte multumita de ele. Acum am observat ca deodorantele nu isi mai tin mirosul in haine, piele.)
2. Yves Rocher( Odata mi-au adus produsele cu 3 saptamani mai tarziu decat trebuia. Mi-au adus un gel de dus cu recipientul in care era aflat gelul spart, si de-atunci mi-am pierdut increderea in ei.)
3.L'oreal ( Nu prea imi plac produsele lor)

Numai bine!

| Andreea11989 a răspuns:

Buna, eu de cand am incercat cosmeticele de la Paese am incetat sa mai incerc si altele, sunt foarte multumita de calitatea produselor lor. Recomand din toata inima!
https://www.paese.ro/

| Miki280 a răspuns:

Imi plac mult cele de la oriflame, doar de acolo folosesc, mai iau cateodata si de la avon, dar nu prea am incredere. am folosit si de la lady's si imi plac foarte mult mai ales ca sunt foarte convenabile la pret si de calitate.

| alecsandrabubz09 a răspuns:

Produsele care le folosesc mereu si imi plac sunt cele de la: Revlon, Dior, YSL si Nars
cele care nu imi plac: Avon si Rimmel

| SORi16 a răspuns:

Care mi-au placut
1. MAC
2.CHANNEL
3.DIOR
Care m-au dezamagit:
1. Loreal
2.Rimmel
3. Maybeline

| Troll99 a răspuns:

Nu stiu care sunt cele mai bune, cum sunt baiat nu prea folosesc make-up, dar ce pot sa-ti spun ca sora mea si prietenele ei folosesc des aceste 5 magazine online de cosmetice :) si nu s-au plans.

Caresopot: http://bit.ly/TyyqYe
BioCosmetics: http://bit.ly/WmYZNt
BeautySpell: http://bit.ly/UmadBR
Plafar: http://bit.ly/ZfuW0K
Cupio: http://bit.ly/Umafto

| bubblegummy a răspuns:

Mie imi plac cele de la infinity, cele de la avon si cele de la elf. cele mai proaste sunt cele de la nivea

| Batistuță a răspuns:

Până acum am folosit de la toate și pot spune că nu m-a dezamăgit niciunul. Pe mine nu mă interesează prețurile, pentru că știu fete care spun că " cosmeticele de la Avon sunt ieftine și cred că nu sunt bune așa că-mi iau din mall " dar sinceră să fiu eu nu cred. Până la urmă sunt doar cosmetice, sunt la suprafață așa că nu cred că contează prea mult marca, contează să fie machiaj acolo laughing

| chayennik a răspuns:

Mie nu-mi plac paletele Sleek.Sunt farduri prafoase si unele nu sunt deloc pigmentate.Consider ca nu merita atata publicitate..In schimb, sunt moarta dupa Essence si Seventeen.Sunt produse la preturi ok si la care raportul calitate-pret este cel corect.Hope it helps!

| adinutzapupik a răspuns:

Top 3 produse care nu m-au dezamagit: Revlon, Chanel, Sephora. Sa-ti spun sincer m-au dezamagit cei de la Loeral...in rest sa-ti spun, altceva n-am folosit :* Sper ca te-am ajutat:*

| Mihaela195 a răspuns:

Produse care m-au dezamagit: fondurile de ten Loreal, rujurile Avon si Blush de la Seventeen.
Produse care imi plac: fondul de ten Revlon, rimel maybelline si strugurel Nivea.