| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, vreau sa-mi cumpar extensii clip-on pentru par si as dori un site sigur, de unde sa imi trimita din par 100% natural. Va rog sa-mi spuneti daca stiti unul sigur daca v-ati cumparat. funda

3 răspunsuri:
| Dianatips a răspuns:

Vai, ai nimerit unde trebuie :D
www.extensiinaturale.ro
Nu fac reclama ci doar iti sugerez acest site. Eu mi le-am comandat acum 2 ani si inca sunt in stare foarte buna, par 100% natural, le-am spalat, le-am facut cu ondulatorul, le-am intins cu placa pana la refuz (mai ceva ca pe propriul meu par) si inca arata foarte bine! :D
In plus, preturile sunt extrem de bune, in jur de 250 lei pentru un set intreg de 10 piese, dar depinde de lungimea pe care o doresti. Eu spun sa mergi cu incredere pe acest site. In caz ca mi se vor distruge sau orice, eu tot de acolo imi voi comanda

| Dianatips a răspuns:

Vai, ai nimerit unde trebuie :D
www.extensiinaturale.ro
Nu fac reclama ci doar iti sugerez acest site. Eu mi le-am comandat acum 2 ani si inca sunt in stare foarte buna, par 100% natural, le-am spalat, le-am facut cu ondulatorul, le-am intins cu placa pana la refuz (mai ceva ca pe propriul meu par) si inca arata foarte bine! :D
In plus, preturile sunt extrem de bune, in jur de 250 lei pentru un set intreg de 10 piese, dar depinde de lungimea pe care o doresti. Eu spun sa mergi cu incredere pe acest site. In caz ca mi se vor distruge sau orice, eu tot de acolo imi voi comanda. P.s. nu mi s-au rarit deloc extensiile si nici par nu a picat din ele

| girl00 a răspuns:

Buna..nu-s asa de bune extensiile..adica si-a luat o amica de-a mea clip-on si se raresc..adica cade parul ala si nu se vede bine..si costa si scump.ea pe 10 bucati a dat 2 milioane.un site nu stiu..cauta pe net si deschizi coletul la primire dupa dai banii.ea asa a facut ^-^