| x_8575 a întrebat:

Folositi "Green concealer"? Daca da, cum se numeste? Imi puteti recomanda unul foarte bun? happy Si cam de unde as putea sa-l cumpar in Bucuresti.

Răspuns Câştigător
| di3tri a răspuns:

Daca te referi la corector verde, da happy. ajuta la ascunderea petelor rosii si la ascunderea cearcanelor maro. Cel mai usor este sa il cauti la Sephora (il gasesti sub forma unui creion corector), pe farduricolorate.ro, unde il gasesti sub forma de quad impreuna cu alte corectoare mov galben si albastru. Il gasesti si in magazinele estee lauder de la make-up forever sub forma de corector baza. Si la oriflame a aparut in cataloage in forma fluida. happy

sper ca ti-am fost de ajutor. happy