| Corina_7756 a întrebat:

[Funda]Buna! Ce parere aveti despre Placa de indreptat si ondulat parul ingusta Remington S1051? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Remington e cea mai buna firma cand e vorba de placi. ti`o recomandwinking
o colega are o placa Remington si am incercat`o si eu. e de nota 10+. Isi merita pe deplin banii

6 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
Din cate am vazut este foarte bun. O prietena de-a mea are placa din aceasta si imi place cum o face.Si eu m-am gandit sa imi cumpar dinasta.

| Xlove64 a răspuns:

E destul de bunawinking
Si eu o folosesc...si da rezultate chiar multumitoare happy :X

| Satisfaction a răspuns:

Toate placile de la remingtone sunt bune atata timp cat au placute ceramice

| Elena_7356 a răspuns:

Asta
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:4, s:0
?!
:x
nu de alta
trebuie sa imi iau placa noua =))
:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu:]

Este foarte buna:]

IN 5 minute.macsim 10 termin.`!

| tyna90 a răspuns:

Eu folosesc tot o placa Remington S-3003, este foarte buna, il intinde imediat, dar nu il intinde in fiecare zi, ca dupa un timp o sa regreti ca si mine sad