| wiufh a întrebat:

FUNDA! Ce sampon stiti (pe care sa il fi folosit), care sa faca parul matasos, dar si cu volum?

13 răspunsuri:
| 123321998896768 a răspuns:

Buna! poti folosii produsele de la yves rocher sunt facute in franta si sunt bio uite un link unde gasesti mai multe:http://www.yves-rocher.ro/......egory=5000 sper ca te-am ajutat pa-pa.

| BubuLina999 a răspuns:

Clearlove struck

| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. Eu folosesc Head&Shoulders pentru volum. Are o dunga mova pe el si scrie ' volume'
Pa, pa. Sper ca te-am ajutat.:* Pup.

| babyblue23 a răspuns:

Incearca de la Garnier pentru par subtire si fara volum.Sau de la Avon.Sunt foarte bune.succes

| emima a răspuns:

Buna. eu folosesc schauma mie imi prieste imi face un par foarte frumos dar depinde si ce iti prieste tie

| Rozette a răspuns:

Eu folosesc de circa doi ani " L' oreal Paris - Elseve COLOR - VIVE par colorat sau cu suvite ", si sampon si balsam. Chiar daca nu ai parul colorat si suvite nu e o problema nici eu nu am si ma impac foarte bine cu el nu m-am mai spalat pe cap de o saptamana.

Sper ca te-am ajutat. fundita?

| IIIIIIIIIIIII a răspuns:

Eu folosesc Elseve e foarte foarte eficient iti face parul sa straluceasca, sa nu se ingrase, si ii da si volum.
Funda?

| kate68 a răspuns:

Parul e / nu e matasos de mic, eu il am foarte foarte pisicos... iti aluneca mana prin el, sh folosesc garnier, nivea, am folosit si schauma, parerea mea.

| Pufi1999 a răspuns:

Eu ma spal cu garnier, noua gama. Sunt bune. Vezi care ti se potriveste la par.

| Elennaelle a răspuns:

Incearca Syoss, este foarte bun.(si balsamul)

| chryshy a răspuns:

Eu folosesc Pantene este foarte bun pentru volum si face parul matasos.

| 07diana a răspuns:

Eu folosesc elseve si e foarte bun

| BoomBoom_1611 a răspuns:

Hey foloseste Washan Go...iti face parul spuper matatasos si chiar da un volum extra super tare. apropo si nu face matreata.credema folosesc de mult ascest sampon si ma simt super bine. fundita? plzbig grin