| MihaiMihăiuş a întrebat:

Funda! De ce se imbraca Bill Kaulitz ca o femeie?

8 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. Pentru că acesta e stilul care îi place lui. De unde am putea şti noi?

pa, pa.

| AndrogynBeauty a răspuns:

Ca să se mire unii ca tine big grin Evident pentru că aşa îi place şi aşa iese în evidenţă şi mai mult. Şi îi stă şi bine.

| Th3eo a răspuns:

De obiceilaughing

| Humphrey a răspuns:

Ca e gay happy

| Pawel95 a răspuns:

Ca asa ii place lui laughing

| rippE a răspuns:

Vrea sa faca spectacol dar a spus el insisi ca a vrut sa se nasca fata. Pls fundita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol...Pai in primul' rand pentru mine si pentru fanii lui nu se imbraka ca o femeie phbbbbt ...si in al-II-lea rand ca asa ii place lui, stilul acela, si ca poate iesi in evidenta.phbbbbt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii sta foarte bine asatongue.si nu as vrea sa se schimbe![Ich liebe dich Bill]