| akcentdiana a întrebat:

Funda, imi poate spune cineva cum as putea sa ma fac mai frumoasa, va rog, orice sfaturi, asa arat eu : https://www.facebook.com/....../photo.php

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Iubibilăă a răspuns:

1. Sa iti cumperi haine la moda.
2. Sa iti ingrijesti corpul.
3. Sa mananci sanatos tot timpul.
4. Sa nu stai mult pe calculator.
5. Sa te culci devreme.
6. Sa te epilezi peste tot.
7. Sa te uiti pe net la o coafura pe care vrei sa o pui in aplicare.
8. Sa te speli cu un sampon perfect.
Pa, pa.
Infrumusetare placuta.

Răspuns utilizator avertizat
| Aeri a răspuns:

Când o să mai creşti te vei dezvolta fizic.
Tu poţi acum doar să ai grijă de tine aşa cum eşti, că arăţi bine happy

| oBuburuză a răspuns:

Esti frumoasa, pai incearca sa iti schimbi frizura, sa te machezi, sa te pensezi, sa te imbraci mai elegant, sa iti pui accesori. Sa fii gen mai sofisticata!

| BndVictoria a răspuns:

Nu schimba nimic.Multi oameni sau saturat de fete de plastic. Oameni prefera naturalul, sau cel putin eu.Esti super ok. Poate doar frizura sa o schimbi, dar nimic mai mult.

| loredanaFS a răspuns:

Buna, ai aici cateva articole care te-ar putea ajuta: http://fetelestiu.ro/health-beauty/frumusete/