| Mada129 a întrebat:

Funda. Unde pot gasi(online) pantofi gen Jeffrey Campbell, si daca se poate sa nu fie chiar asa inalti? Va rog sa imi dati niste linkuri. Multumesc

2 răspunsuri:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Păi, depinde, că Jeffrey Campbell are mai multe tipuri de pantofi, însă dacă vrei JC Litas sau Nightwalkeri (am dat nişte exemple) ăia nu îi găseşti decât la înălţimea aceia.
Nici imitaţiile nu cred că le găseşti mai mici, pentru că altfel s-ar cam abate de la cuvântul "imitaţie".
http://stonecreek.eu/femei.html?brand=Jeffrey+Campbell

| Anonnymous a răspuns:

Http://www.superpantofi.ro/botine-cu-toc-gros-sexyness-1071
Pe superpantofi.ro o sa gasesti stilul lita/foxy tipic campbell :)