| Necunoscută a întrebat:

:) Fundaaa primului raspuns

Trebuie sa merg la un majorat peste 1 saptamana

Mi-am ales o tinuta, vreau si parerea voastra :)

1) O rochita ca aceasta : http://img.garbo.ro/images/article_pictures/slideshows/5 27_0_1237890547.jpg

Pantofiori gen astia: http://mihaela.spatiuweb.ro/......0-lei1.jpg

Sau.

2) O rochita ca asta: http://shopping.flu.ro/......e-1839.jpg

Si pantofiori ca astia : http://www.ceimbracazi.ro/......00x253.jpg

Nu stiu care sa o aleg :) Daca ma puteti sfatui, v-as ramane recunoscatoare:D

Daca aveti alte idei, sunt bine-venite!
:*

Răspuns Câştigător
| n0name a răspuns:

Vei arata bestial:X take carehappyfunda?big grin

40 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Prima rochie cu pantofi negrii. tu te mai asorta chiar asa. din cap pana in picioare aceeasi culoare.winking

| MissD a răspuns:

Imi place prima tinuta. A doua e cam cumintitca pentru majorat. Insa la prima as alege alta culoare la pantofi si poseta. poti opta pentru un plic si pantofi negri. asa parca esti prea roz

| LoveForShania a răspuns:

Rochita roz imi place atat de mult!
Deci e absolut superba! Materialul respectiv este cel mai la moda vara asta, deoarece da un aer simplu, dar in acelasi timp elegant!
Pantofii roz sunt foarte super! Ai observat ca majoritatea sandalelor sunt cu bretele? Eu am o pereche de sandale cu multe bretele, pe gri. Sunt super!
Rochita cealalta, cand dau site`ul imi da,, Internet Explorer cannot display the webpage!''
Dar oricum nu as opta pentru tinuta cu pantofii mov, deoarece nu imi plac pantofii! Materialul ma deranjeaza, si mi se par cam demodati pentru un majorat. Ceva mai,, nou'' cu bretele chiar merge, deoarece, sa fim seriosi, suntem in 2010 (daca nu sunt eu prea in urma)!
Deci roz! (avand in vedere ca e o tinuta nici deloc eleganta, dar nici foarte eleganta. Superba!

| Derye a răspuns:

Nu vei arata bine deloc. NICIODATA sa nu te imbraci intr'o culoare in tot corpul. Ce iti zic astia sunt numa' aberatii...intreaba pe cineva care are putin habar in domeniu vestimentar si iti va zice la fel.

| laviniaerg a răspuns:

Ambele sunt super dar mie imi place mai mult a doua tinutawinking

| Fvn a răspuns:

A doua

| alice_5598 a răspuns:

Eu cred ca cea de-a 2 tinuta. Mi se pare mai eleganta.mai draguta. Mie una imi place mai mult.Petrecere placutabatting eyelashes

| anonimmmmm a răspuns:

I rochita imi place mai tare, e mult mai finuta si sexy, e super,big grin din suflet tio spun!

| madalicious a răspuns:

Prima tinuta este mai frumoasa, si pentru un majorat. Cealalta este mai potrivita pentru un bal, un banchet, ceva elegant!

Bafta si distractie placuta!

| n0name a răspuns:

A si amn2 iti vin la fel de bine.mai ales prima:X

| smaranditza a răspuns:

Draga mea, toate cele 4 obiecte sunt foarte sic si elegante; cel putin mie imi plac mult; singura obiectie este ca pantofii sunt prea aceeasi culoare cu rochitele! as spune ca, mai degraba, accesoriile sa fie din alta gama; fetita mea(7 ani)a ales rochita fucsia!
distractie placuta!

| greenapple a răspuns:

2 e super!

| Silvia a răspuns:

A doua ţinută mi se pare absolut superbălove struck. Şi rochiţa şi pantofii îmi plac mult.Eu pe aceea aş purta-o.
Distracţie plăcută!happy

| cornel a răspuns:

Amandoua sunt sunt superhee hee

| fluturas a răspuns:

Prima rochita mi se pare mai frumoasa love struck
si pantofii sunt draguti love struck

| dot a răspuns:

Primii pantofi cu a 2a rochita. nu inteleg de ce toata lumea crede ca daca ai o singura culoare pe tine inseamna ca esti asortata straight face fii inventiva si joaca-te cu culorile...

| D[:x] a răspuns:

Sincer mie imi place rochita de pe linkul` al 2-lea si si pantofii de pe linkul` al 2`lea. funda?happy

| Atelocin a răspuns:

Prima tinuta.
E prea faina rochia =p~. La fel si pantofii:*
Distractie placutabig hug

| Betty18 a răspuns:

Imi place prima rochie si pantofii doar ca ar trebuie sa fie negrii nu tot rozbig grin

succes

| Dede_1899 a răspuns:

Desi nu prea imi place mie rozul. cea roz (prima rochie) si cu pantfii sunt mult mai frumoase:X

| LOVEsick a răspuns:

A 2-a e mult mai faina :X:X:X prima e exagerat de roz blushing have fun la majorat big grin

| adryyy a răspuns:

Prima optiunewinking...

Distractie placuta.

Funda?

| KidDu` a răspuns:

Prima e superba.
Si primi pantofi la fel :*!
Distractiee placuta.love struck":*

| ҡđų' a răspuns:

Rochita a 2a

| alinutza_5767 a răspuns:

Rochita :http://www.envy.ro/......avvy-11484

pantofiori :http://1.bp.blogspot.com/......90+ron.jpg

Cred ca o sa-ti placa!
fundita?

| Helpmeeveryday a răspuns:

Prima:X:X:X:X...Sigur iti va sta bine...

Ai niste gusturi faine...

Distractie placuta!big hug

Bafta!:*
wave

| DDDDDD a răspuns:

Cred ca prima varianta.ai fi mai in centrul atentieiwinking

| 알리나 a răspuns:

Wowww ce tare tinutaa o ador imi place mult esti norocoasa.BRAVO.

| loove.music a răspuns:

Eu spun ca a 2a varianta.
Arata muuuult mai bine

Sper ca te-am ajutat >:d