| aleee_6744 a întrebat:

Fundita! ceara de par tine varfurile mai drepte. dupa ce folosesti placa?
adica sa tina mai mult parul drept...am parul lung si dupa 2 ore deja varfurile nu mai sunt dreptesad

Răspuns Câştigător
| HypnoticA a răspuns:

Wella Flat Iron Spray este foarte bun, e un produs care se gaseste in saloane sau il poti comanda de pe net. Te dai cu el inainte sa te indrepti si va sta drept mai mult timp sunt sigura ca o sa mearga si pentru aprul tau. Si eu am parul foarte moale care se onduleaza usor si de obicei mi se electriza dupa ce foloseam placa sau nu se intindea perfect. Este putin mai scump depinde intre 65-70 lei. Sper ca ti-a fost de folos! Bye

1 răspuns:
| shtephan a răspuns:

Desi sunt baiat o sa iti explic, fac cursuri de hairstyle. Daca parul tau este din "nastere" cret, nu are cum dupa 2 ore sa fie cu varfurile drepte chiar daca l-ai da cu ''mama'' cerurilor. Placa electrizeaza si subtieaza firele de par si de accea varfurile nu mai sunt drepte. Foloseste Spuma de par sau ceara Intesa.