| Vampiregirl_7516 a întrebat:

Fundita:*
imi pot prinde parul in coada de cal noapte
de sigur cu un elastic fin fara parte metalica dar totusi nu-i va face nimic rau parului meu?
am parul uscat si subtire
mersi anticipat:*

Răspuns Câştigător
| Bianqita a răspuns:

Conteaza si elasticul dar conteaza si felul in care iti desprinzi parul.Nu tragi de el, daca se incalceste largesti cu degetele gaura elasticului si abia apoi tragi parul din ea.Pentru parul uscat, iti recomand uleiul de masline aplicat seara, inainte de culcare, il lasi pana dimineata si speli normal.Parul tau va straluci si va fi mai hidratat!(ma simt ca intr-o reclama tv laughing )

1 răspuns:
| DMuffin a răspuns:

Pai inainte sati prinzi parul iti descurci parul bine numai ca ai grija pentru ca daca iti strangi prea tare coada pe termen lung duce la chelie:-s
Stiu ca suna urat dar poti preveni asta...
+ca daca ai parul uscat inainte sa te speli pe cam aplica pentru 10 min lei de masline la baza firului de par...chiar de rezultatewinking