| dancapitan a întrebat:

Isi mai prinde cineva parul cu elastic de bucatarie?

8 răspunsuri:
| princess a răspuns:

Sincer nu stiu, dar vezi ca elasticul iti rupe firul de par si dupa aia o sa se vada urat acolo unde e rupt :p incearca sa nu-l mai folosesti.

| Anonima_1513 a răspuns:

Am citit ca sunt foarte daunatoare pentru par.
Mai bine ai renunta la elewinking

| noname789 a răspuns:

Eu nu mi-l prinde cu elastice de bucatarie deoarece mi se incalceste parul in ele. Daca vrei sa-ti iei elastice dinacelea subtiri poti sa le iei de la Cipricom sau de la un lac unde se vinde lucruri de prins parul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cre ca tu esti cam singura care se gandeste la o asemenea prostieraised eyebrows

| Lavynya95 a răspuns:

Nu cred!thinking

| pisycootszataa a răspuns:

Daca isti prinzi parul cu elastic de bucatarie inseamna ca esti nebuna

| ade_9971 a răspuns:

Nu

| Didiaaa a răspuns:

Da.stiu eu o retardata. Vb foarte serios.viviana