| Vampiregirl_7516 a întrebat:

Fundita:*

imi pot prinde parul in coada de cal noapte

de sigur cu un elastic fin fara parte metalica dar totusi nu-i va face nimic rau parului meu?

am parul uscat si subtire

mersi anticipat:*

Răspuns Câştigător
| Mihaela a răspuns:

Am auzit ca s-au facut nu stiu ce teste in Germania, si parului ii dauneaza foarte mult atunci cand este prins, cade si mai mult. Incearca sa evit din a-l prinde, mai ales noaptea, cand nu te vede nimeni. Sper ca te-am ajutat. Pa-pa, sarbatori fericite!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistita ca nu vei pati nimic! Daca tot ai parul uscat te rog sa-l ungi cu ulei de masline+ulei de migdale si vei avea parul iar bogat! Ai incredere in mine!

| Patricia a răspuns:

Mai bine il prinzi simpluwinking