| anonim_4396 a întrebat:

Fusta pana la genunchi + pantofi cu siret, cum vi se pare?

http://www.charlesclinkard.co.uk/......407300.jpg

5 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Am vazut asta in videoclipul just in love de joe jonas si mi se pare un stil super dragut mai ales pantofi acestia oxford care nu se demodeaza niciodata si pun foarte bine in evidenta fusta.

| Amelya02 a răspuns:

Acesti pantofi nu sunt feminini, chiar daca sunt vintage sau oxford.
Iar fusta pana la genunchi? A venit vara, nu te poti imbraca ca bunica!

| xlollypop a răspuns:

Hmm... nu e chiar pe gustul meu dar depinde si de persoana si cum ii vine si conteaza si f mult modelul fustei.cum e fusta? stramta, larga, materialul?confused

| Raluuuuuuu a răspuns:

Urasc pantofii aia... nu imi plac de nici un fel... ia si tu tenesi tongue daca vrei ceva ci siret tongue laughing

| d33adhya88 a răspuns:

Urat.laughing..nu se potrivesc...mai bine niste balerini..sincerlaughing..sau tenesiilaughing