| anonim_4396 a întrebat:

Voi ati purta cizmele astea cu fusta pana la genunchi sau peste blugi?

http://www.jshoesonline.co.uk/images/products/zoom/12827 23653-22468300.jpg

4 răspunsuri:
| ConstiintaTa a răspuns:

Eu? Sincer? Nu! Merg peste blugi dar nu sunt genul meu.

| warmheart10 a răspuns:

Sincer sa-ti zic nu iasi purta cu fusta sunt un model prea,, dur", la fuste merge ceva mai elegant.Acestia ii poti purta la blugi albastri deschisi sau la negrii, se vor combina de perfectie.Eu singura am un model asemanator doar ca mai scurti si ii port cu blugi.

| littlebluebutterfly a răspuns:

Merg si, si

| ilinca47 a răspuns:

Cu fusta da, cu blugi no way...