| Yoyo7949 a întrebat:

Garnier BB cream sau Nivea BB cream? Care credeti ca e mai buna?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu cred ca cea de la Nivea

| AnonimusGirl a răspuns:

Eu folosesc garnier si imi place, dar iti recomand sa incerci cremele bb asiatice. Sunt mult mai bune si au acoperire mai mare. Pe siteul dollyskin.ro gasesti mai multe. Iti sugerez crema bb de la Missha, cauta review pe google sau youtube. Sper ca te-am ajutat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
După mine, Nivea BB cream e mai bună.
Te pup!

| Karmesytta a răspuns:

Eu am garnier e super bun miroase fain si se intinde bine.Incearc-o si o sa fi multumita!

| nevermind3322 a răspuns:

Eu folosesc garnier bb cream

| βuβuƦuzαα a răspuns:

Hei``
Eu folosesc Nivea BB cream big grin. Mi se pare mai bunawinking
Numai bine`!

| BloodyThoughts a răspuns:

Eu folosesc Nivea BB Cream şi mi se pare foarte bună.

| Velea_Arabela_1984 a răspuns:

Buna,
Eu folosesc Nivea BB cream si mi se pare foarte buna daca vrei o poti folosi si tu.O recomand! happy