| ioanna0011 a întrebat:

Girls, am nevoie de ajutor! Dati-mi si mie cateva sugestii de incaltaminte pentru aceasta rochie: http://www.google.ro/......tp?/imgres r:13, s:55&tx=37&ty=67 am si eu o rochie aproape la fel si o s-o imbrac astazi intr-un club\discoteca dar nu stiu ce incaltaminte ar fi mai potrivita avand in vedere cat de frig e afara;)). Astept raspunsuri. Multumesc!

3 răspunsuri:
| warmheart10 a răspuns:

Ti-as recomanda botine negre, cu o inaltime nu prea exagerata sau papucei pina la genunchi pe tocuri>Bafta happy

| Dana23 a răspuns:

Niste botine negre putin sclipicioase, cu toc de 30 centimetri si platforma ar fi adorabile cu rochita.