| Ganduricolorate a întrebat:

Heeei.BunahappyPeste cateva zile va fi balul bobocilor si as vrea sa va intreb cu ce as putea sa ma imbrac? Adica as vrea sa imi cumpar o rochita dar referitor la incaltaminte nu as vrea sa imi iau ceva cu toc exagerat sau in niciun caz pantofi cu toc.Alte sugestii? Multum, esc anticipat. Funditalove struck

Răspuns Câştigător
| Caprescu_Andreea_1998 a răspuns:

Hey! Buna
Cred ca este un eveniment foarte important pentru tine balul bobocilor, si cred ca vrei sas arati super happy.Asa ca poti sa iti cumperi o rochita, draguta care sa sa potriveasca cu anotimpul toamna dar sa sa potriveasca si cu evenimentul acesta ...de exemplu o rochita simpla, draguta...una care sa ti se potriveasca si sa te scoata in evidenta.
Despre pantofi, daca nu vrei sa porti niste pantofi cu toc incearca niste balerin.
Sper ca ti -am fost de folos kiss kiss big grin fundita? happy