| anonim_4396 a întrebat:

Heeeya, ma asteapta cateva evenimente si as vrea sa-mi cumpar un modelator corporal/lenjerie modelatoare( tot aia...). nu din cauza ca as vrea sa slabesc peste noapte ci mai mult din cauza ca nu pot sa ma ating nici macar de pahar cu suc ca ma umflu ca un balon... de aceea vreau sa tin "balonul" sub control o noapte cat dureaza tot. sa ma pot distra si eu fara sa ma gadesc ca burtica mea devine centrul atentieilaughing)

Daca stiti site-uri cu modelatoare eficiente( sau orice loc unde se gasesc... fara pret exagerat ca am preturi la unele de mi-a cazut falca) aici suntlaughing)

2 răspunsuri:
| EllaC2710 a răspuns:

Cauta pe www.toatemagazinele-online.ro, cred ca corsetele modelatoate de la Top Shop ti-ar fi de folos.

| gabrieltriconf a răspuns:

Poti sa intri pe site-ul www.triconf.ro au o gama bogata de lenjerie modelatoare