| Nicoleoficial a întrebat:

Heey! A încercat cineva crema de coșuri de la Yves Roche? Funcționează? Sau rose posay-effaclar duo? Cred e mai bună?

2 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Nu mi s-a părut ca a doua să facă altceva decât hidratare.

| Sonia822 a răspuns:

Ulei esential de Ti Tree de la fares, aplicat cu un betisor de urechi strict pe cos. Rezultate in 24 ore. Daca zona e extinsa si plina de cosuri, se dilueaza cateva picaturi inr-o lingurita de ulei alimentar, nu se da pe piele nediluat. Iti garantez ca trece. Deci Ti Tree, de la fares, la naturiste e 15 lei, mai gasesti si in market