| anastan12345 a întrebat:

Hei, am nevoie de ajutor.Imi poate da și mie câteva sfaturi că părul meu să nu mai fie umflat, gras sau sa se facă coji sau matreata? Nu mai suport să stea așa, se încurcă și foarte repede. Sper că e buna categoria.

Răspuns Câştigător
| donno a răspuns:

Am cam aceiasi problema..am parul ondulat si cu foarte mult volum natural.Singura cale pentru a reduce din volum ar fi sa cumperi un ulei special, eu folosesc unul de la Garnier intr o sticluta portocalie care e chiar bun sau uleiul de cocos dar foarte putin pentru ca o sa ti se ingrase parul daca pui mult.Cel mai ok pentru a reduce volumul totusi e placa de par. pentru a nu mai fi gras incearca sa te speli mai rar pe cap.Cu cat il speli mai rar cu atat se murdareste si se ingrasa mai greu, eu ma spal pe cap o data pe saptamana si nu am treaba.Iar pentru matreata /coji, incearca niste samponuri pentru copiii, am inteles ca functioneaza

1 răspuns:
| MTatiana a răspuns:

Foloseste produsele de la Farmasi. Au sampon si masca cu keratina. Iti lasa parul moale, repara varfurile. Si eu am parul cret si sunt ok.
Pentru a le comanda - https://catalogfarmasi.com/inscriere/