| Daughter a întrebat:

Am un par foarte dificil, lung si desi este drept, se incurca foarte, foarte repede! Dupa ce il pieptan in cateva minute este incurcat (atat de incurcat incat am câlți). Ce sfaturi imi recomandati? Produse care sa imi faca parul sa nu se mai incurce atat de tare.

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Lamaie, bicarbonat si otet.

| FruttiFresh300 a răspuns:

Keratina de la Gliss.
Si eu am problema asta și de când folosesc Keratina nu mai am probleme. Am parul mult mai moale, pot să-l piaptăn și cu degetele și după il usuc și are volum, se aranjează super.

| fugi5555 a răspuns:

După ce faci baie pe parul ud da te cu ulei de argan îl lași 10 min după te piepteni și îl usuci pieptanabdu l