| Tory92 a întrebat:

Hei, as vrea sa cumpar online un costum de baie din 2 piese tip banda...nu vreau sa fie prea impopotonat sau altele. Cine imi poate lasa si mie un link pentru asa ceva si cu preturi ok? Funda ^^

2 răspunsuri:
| EllaC2710 a răspuns:

Intra pe www.toatemagazinele-online.ro si vei gasi acolo magazinele on-line care comercializeaza in aceasta perioada costume de baie foarte frumoase, mie mi-au placut.

| LoveFashionAndrea a răspuns:

Uite aici : https://www.facebook.com/pages/Nairas-Fashion/207940016057039?ref=hl
Ii spui ce iti doresti si iti face costumul dorit foarte repede si IEFTINNNN eu de la ea mi-am cumparat