| IAmSoDifferent a întrebat:

Hei. As vrea si eu un site de unde pot cumpara gheozdane big grin am cautat in tot orasu` si nu am gasit un ghiozdan. help me plz happy

4 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Buna.
Intra in magazinele Adidas/Puma/Nike, poate gasesti ceva ce sa-ti placa.Eu de acolo mi-am luat ghiozdanul.

| ydal a răspuns:

Intra pe Okazii, gasesti tot ce vrei

| figaro a răspuns:

Http://www.bmxmagazin.ro/
Sunt de incredere, acus 1 zi mi-am comandat o pereche de shoozi si mi-au venit urmatoarea zi

| marianaana a răspuns:

Ai incercat in librarii? librariile acelea vechi, unde gasesti rechizite si jucarii...nu in moll sau supermarket.