| cnaibig a întrebat:

Hei astazi mi a venit o idee trasnita, as vrea sa imi fac o suvita cu albastru de metil, ati facut asta, cum ati facut vreau si eu sa imi fac o suvita.sunt satena, mi ar sta bine oare? dau funda^^

Răspuns Câştigător
| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

Da cred ca ti-ar sta...pur si simplu pui suvita care o doresti sa fie albastra in metil...f simplu

8 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Depinde sunt unele suvite care stau f bine lka unele pe altele o dezavantajeaza.Un lucru e cert daca vrei sa-ti stea foarte bine si sa iasa super du-te la un coafor bun si cere-i parerea.Dar sa fie una in care ai incredere ca si coafezele sunt de mai multe feluri si mai dau si ele in bara.

| FOoXx a răspuns:

Ti-ar sta destul de ok. si nu este adevarat ca iti cade parul si eu am avut mov (cu violet de gentiana poti sa vezi in poza de la avatar ) ...bft.

| georgiana14 a răspuns:

Buna, nu ti-ar sta bine fiindaca nu s-ar vedea bine si ar incepe sa iti cada parul de la albastru de mentil, mai bine stai cuminte si daca vrei suvite fale cu vopsea si blonde big grin funda

| Simonellu007 a răspuns:

Paiii da tziar sta bine:] si o prietena si'a facut si ii tot satena ii statea bine... pai o facut solutzia si si-o bagat suvita si o lasata ceva vreme da o avut grija sa nu isi atinga pielea...:d funda?

| StefiD a răspuns:

Hei.si eu m-am facut vara asta mi-am facut mai multe.sunt tot satena eu prima data am dizolvat putin metin intr-o sticluta cu apa dar nu a iesit asa strident apoi am pus metinul original dar l-am pus pe o bucatica de vata apoi am aplicat pe suvita:d

| kykyzzz a răspuns:

Oh, pai da!

| selena_5928 a răspuns:

Am facut deja
iti faci ori cu sprei sau cu vopsea

| bibee a răspuns:

DA eu imi fac mereu cate o suvita albastra dar eu sunt blonda cred ca ti.ar iesii! pei iti iei suvita de par pe care vrei sa o faci si pui pe o periuta albastru de metil si dai pe suvita pana crezi u apoi clatesti suvita si o usuci si vezi ce iese daca ai parul prea inchis va iesii gen o noanta mai inchisa nu se va vedea albastru daca e saten deschis o sa.ti iasa:*