| lunarwolf a întrebat:

Hei, bros!

Ce înseamnă semnul medalionului tipei ăsteia?
http://weheartit.com/entry/13262693

Ăla gen o labă de urs, dar cu mai multe „pernuțe".

Răspuns Câştigător
| CorontzGurGurul a răspuns:

Salut, aia la care-i spui "laba de urs" se numeste rozeta, e arma alba folosita in batai, se baga degetele pe orificii, iar partea mai mare vine in palma, cauzeaza mai multa distrugere si mai putina durere aceluia care da. In poza aia probabil ca vrea ea sa para mai rebela si non-conformista.

3 răspunsuri:
| SkyHigh a răspuns:

Aia e o rozetă. chestia aia care ţi-o pui pe pumn [nu toată lumea] ca să poţi "răni" mai tare adversarul.

| UatDăFac a răspuns:

O.O...Nu pare a fi rozeta [e prea mica]. Poate e doar un accesoriu cool x]

| MariusQwassi a răspuns:

Pumnal!