| edda a întrebat:

Hei fetelor ce culori se poarta in aceasta primavara?

6 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Bună!
Sfatul meu: lasă moda și poartă ce-ți place și vine bine big grin
Succes!

| MLSS a răspuns:

Culori foarte deschisee.mai ales galben portocaliu albastru:* mie imi placce tare mult albastrul care se poarta acumm:* Successmug

| DayByDay a răspuns:

Paleta de culori ce se poarta in primavara si vara lui 2012 nu este foarte larga, insa include tonuri frumoase si proaspete. De la rosu intens, galben crud si portocaliu pana la elegantul alb si clasicul negru, aceste culori aduc o nota noua, proaspata si clasica pentru primavara si vara 2012.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu le am eu cu moda, nici nu ma intereseaza, dar am observat la tot mai multe fete blugi de culoare maro/portocaliu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sint culori si la Dragoste si sex?

| MasterYoda a răspuns:

Sfat din partea baietilor: nu se poarta!winking