| MegaProXtreMm a întrebat:

Hei fetelor! Stiti un salon din pitesti care aplica unghii cu gel sau extensii de unghii cu gel pana in 50 de lei?:* Ofer funda

1 răspuns:
| TheoryOfHarmony a răspuns:

Nu sunt din Pitesti, dar nu iti recomand nici un salon unde sa coste sub 50 de lei...cam de la 50 de lei incep preturile la saloanele acceptabile. Pai bine pune putini bani deoparte si incerci la un salon acceptabil, deci sa iti pui unghii la un salon oarecare si in maxim o saptamana sa inceapa sa ti se rupa. Sper ca te-am ajutat(cat de cat)!