| Andutsaa a întrebat:

Hei hei!:* stie cineva sa`mi spuna cum se numeste aceasta caciuca, daca are un nume specific;)) :* http://s678.photobucket.com/......eculinare/ Multumesc frumos >:D

Răspuns Câştigător
| Piticaaa a răspuns:

Eu stiu ca nu are un nume specific. De exemplu, daca te duci intr-o piata si intrebi de acel model, vanzatoarea nu va stii decat de "caciuli".happy Imi plac gusturile tale apropos.

6 răspunsuri:
| t0xic1girl a răspuns:

O prietena imi spunea ca se numeste caciula bleaga=]]

| Andutsaa explică:

Imi cer scuze, caciula* ma grabeam si multumesc pentru raspunsuri :*

| Andutsaa explică:

Dragul meu shadowhek daca te-ai fi interesat si tu putin, sau cel putin stiai sa`mi dai un raspuns bun, fara sa iei la misto ai fi stiu ca si baietii poarta caciuli din astea da` ce pot sa-ti cer, tu sti doar sa-ti bati joc, am vazut cand mi-ai raspuns la alta intrebare:*

| shadovv a răspuns:

Caciula de fata

| retouchan a răspuns:

Hii! Se numeste caciula "RASTA"

http://www.google.ro/......tp?/images

Sper ca te-am ajutat:x

| cristina10 a răspuns:

Bereta. am avut si eu fundita?