| Pancake a întrebat:

Hei. Mereu am preferat genul "tomboy" si m-am hotarat sa incep sa o arat. As avea o intrebare in legatura cu acesoriile. Ce ar trebui sa port si cum? big grin

Răspuns Câştigător
| Crisu_8081 a răspuns:

Un tricou, blugi si conversi + accesorii mai hippie...si...palariewinking aia este bazatongue

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cravate, veste, camasi, depinde. nu stiu cum e cu moda in romania, dar unde sunt eu se gasesc accesorii de genul, care sunt n acelasi timp feminine, deci nu trebuie sa porti haine de baieti (desi trebuie sa recunosc ca mie imi plac)hee hee