| milkyway2000 a întrebat:

Hei..stiti ceva firme gen avon,lady's, oriflame. unde poti fii reprezentant?

5 răspunsuri:
| Led a răspuns:

Buna.yves rocher mai stiu chiar maicamea e reprezentant.altele asa mai cunoscute nu stiu...

| Alexandra301 a răspuns:

Infinity,yves rocher, metropolitan,

| Oriflame_Alex_A._1993 a răspuns:

Buna, acceseaza www.zone-of-beauty.blogspot.ro si descopera ce avantaje constand in discounturi si cadouri ai alaturi de Oriflame!

| Catalin_Zamfir_1976 a răspuns:

Eu ma ocup de Oriflame. Lucrez direct cu nr 1 Oriflame Romania- dna. Luminita Mirescu. Te asteptam alaturi de noi. administrator@cab.ro

| claudiaavon2012 a răspuns:

Avon,oriflame,infinity,christian lay, metropolitan, diva...