| Lamaie_4904 a întrebat:

Hei...sunt satena inchis, am ochii albastrii si tenul deschis.as vrea sa ma vopsesc un saten mai deschis sau chiar blond. cum credeti ca mi-ar sta? din ce v-am zis despre mine.

Răspuns Câştigător
| alexa007 a răspuns:

Pai asa sunt eu :satena deschis(vara tinde spre blond), ochii albastrii si tenul deschis si imi sta binehappy

2 răspunsuri:
| kikivero a răspuns:

Eu nu vreau sa te dezamagesc dar in locul tau mias pune in evidenta ochiii... care trebuie sa fie de un albastru ff frumos si ca sa faci asta trebuie sa ai un par cat mai inchis la culoare...asa ca eu zic sa il lasi asa sau sa il inchiizi chiar un pic si poti fce niste suvite subtile. cum vrei tu doar vei avea un aer mai mistik si deoarece ai un ten mai deschis vei vedea cat de multi oameni vor face aprecieri cu privire la ochii tai

| andrei21 a răspuns:

Cred ca ti-ar sta foarte bine asa cred eu