| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Știe cineva cum aș putea să scap de pete de pe dinți? Am pe un dinte din față și unul jos.Mi-e rușine să zâmbesc câteodată. Mă spăl pe dinți și am încercat mai multe variante cu bicarbonat, cu căpșuni+bicarbonat dar nu prea văd nici un rezultat. Am luat pastă de dinți specială dar degeaba.La dentist poate să-mi facă ceva? Dacă da cât ar costa?

1 răspuns:
| Miri983 a răspuns:

Pete Adica carii? Alea se trateaza strict la dentist, iar preturile sunt variate..Eu am fost la dentestet Bucuresti, e cea mai buna clinica. Cred ca am avut 7-8 punctulețe și am dat in jur de 2400 de lei.