| Pixie_8314 a întrebat:

Am o intrebare : trucul cu apa oxigenata merge? adica eu sunt bruneta-satena(am tenta de blond) si as vrea sa incerc, dar nu stiu cum iese culoarea. Iar albastrul de metil si violetul de gentiana cum ies pe parul meu? Si am o prietena care s-a facut roscata cu nuantator(ea e blonda), pe parul meu ar merge? Si scuze ca va enervez cu atatea intrebari acel Carmin, cum se face parul din el? Funda la toate rasp. bune!:*

Răspuns Câştigător
| alinoovsky a răspuns:

Salut! Nu stiu cum e cu apa oxigenata.Stiu ca daca iti faci parul cu albastru de metil iti iese un verde-albastrui, iar daca ti-l faci cu violet de gentiana iti iese mov.Cred ca te referi la castelania nu la carmin. Daca iti faci parul cu castelania iti iese roz.Cat despre nuantator nu are de ce sa nu-ti iasa(bineinteles ca la tine o sa iasa o nuanta mai inchisa de rosu, pentru ca ai parul mai inchis la culoare)
Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Funda o dai la un singur răspuns!
Încearcă ceva natural să vezi dacă prinde, ceai concentrat de mușețel și apoi mergi la un salon, singură riști să faci vreo gafă!
Pa, pa.