| Happy_5226 a întrebat:

Am parul scurt in parti si bretonul mare. Si as vrea sa il ridic in sus, dar sa aiba aspect natural. Am fixativ taft negru
P.s: Parul meu este drept.

2 răspunsuri:
| kitten95 a răspuns:

Ca sa iasa tapatul bine, da cu fixativ sub par si apoi tapeaza(prinde parul, ridica-l si tabeaza de sus in jos), apoi faci cu un piaptan mic cu dinti desi usor pe de`asupra si iese binehappy Funda?big grin

| R0nYk a răspuns:

Ca sa nu se faca "tepi" ca si cu fixativul iti recomand sa folosesti ceara pentru par. Iti da un aspect mai narutal al parului si il poti aranja cum vrei tu. happy