| pisicuta123456789 a întrebat:

Hei,TPU! Care dintre sampoanele uscate sunt mai ok, batiste syoss sau balea? ati incercat vreunul?

3 răspunsuri:
| AutumnDay a răspuns:

Buna! Am incercat Balea, Batiste si Oriflame. Batiste este cel mai bun, dar e si mai scumpicel, cam 25 lei. L-am avut in varianta,, original" si mi-a placut enorm. Am de gand sa il recumpar. Este ok si cel de la ORIFLAME, in ambalaj verde(cam 16-18 lei) - l-am cumparat de vreo 3 ori pana acum.
Iti recomand de departe, Batiste. Nu o sa-ti para rau de aia 25 lei dupa ce il folosesti.

| Ana2333 a răspuns:

Buna! Batiste este foarte bun, pe mine una m-a multumit, are pretul putin mai ridicat (intre 25 si 30 Lei, in functie de varianta aleasa) asta in conditiile in care este suficient cat pentru circa 5 saptamani de utilizare intensiva.
Si este si disponibil in diverse variante, adaptate fiecarui tip de par ori preferinta olfactiva: pentru par blond, saten, brunet, pentru volum XL, tropicala si de nuca de cocos sau florala.

| AlbuEmi a răspuns:

Syoss e cel mai bun.