| Roxana_9884 a întrebat:

Ce parere aveti despre Solutia micelara de curatare si demachiere Vichy?(cei care au folosit-o in special)Este potrivita pentru fetele incepand cu varsta de 16 ani?

2 răspunsuri:
| asdasdasdasdasdsa a răspuns:

Stiu ca, chestia asta o folosea gagica-mea sa se demacheze. Si nu stiu ce prosti zicea ea cand se uita la oglinda eu ma uitam altundeva big grin. Cca, curata foarte bine, ca nu e o solutie periculoasa pielii etc. Eu zic ca da si avea 17 ani. Funda tongue

| Roxana_9884 explică:

Astept in continuare si alte raspunsuri\pareri.Multumesc