| Ioannaaaaaaaaaa a întrebat:

Pentru o demachiere corecta ce este mai bun; GEL DE CURATARE de la Elmiplant sau apa micelara de la Garnier? Are ceva daca le folosesc pe amandoua?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Http://www.andreearaicu.ro/......pul-de-ten

evita chimicalele ca dauneaza in timp in timp, vezi ceva bio, natural

| elen004 a răspuns:

Cel mai potrivit pentru o demachiere este o apa micelara, orice firma, indeparteaza foarte bine machiajul, la fel si demachiantul. Pe cand gelul de curatare il poti folosii dupa ce te-ai demachiat, pentru a curata in profunzime tenul. Sper ca te-am ajutat

| Ioannaaaaaaaaaa explică (pentru elen004):

Da.Multumesc!:*

| elen004 a răspuns (pentru Ioannaaaaaaaaaa):

Cu mare placere

| elen004 a răspuns (pentru elen004):

Funda? Am scris si in primul raspuns, dar imi apare ca nu am scris nimic