| yelodelo22 a întrebat:

Inainete nu prea imi pasa, dar acum as vrea sa port fuste... pe toata pielea mea am bubite (in afara de maini, fata). Nu e uricarie sau ceva... asa e tenul meu! Vreau sa scap de ele deoarece se vede foarte urat sad. Cum sa scap de ele?

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nu exista asa e tenul meu cu bubite. Consulta un dermatolog. Dar acum iarna conteaza mai putin, poarta sub fuste ciorapi negri mati, grosi, den 80 - 100 si nu se vor vedea bubitele.

| Kirito21 a răspuns:

Cel mai bine este sa faci o vizita la dermatolog deoarece nu le poti trata daca nu stii de ce au aparut.

| AdrianExtreme a răspuns:

Du-te la deratolog